Co bude dál po zákazu HHC?

Od března 2024 bude HHC, HHC-O a THC-P zařazeno mezi zakázané látky. Proto již v tuto chvíli na našem e-shopu nenajdete ani jeden výrobek obsahující tyto látky.

 

Moc nás mrzí, že k tomuto rozhodnutí došlo, ale rozhodně nekončíme! Již v tuto chvíli připravujeme produkty, které si oblíbíte nejspíše ještě více. Nařízení vlády se netýká několika látek, se kterými už máme zkušenost a některé z nich jste již v minulosti najít na našem e-shopu.

 

Řeč je například o HHC-P, které je sice mnohem dražší, ale na druhou stranu až 10x silnější, než HHC. I při nižších procentech dodá stejný nebo lepší efekt, než HHC. Primárně se tedy můžete těšit na nové produkty s HHC-P, například naše květy White Widow, nebo nové HHC-P Cartridge. Připravili jsme pro vás dohromady 6 druhů cartridgí s 20% HHC-P a poté i extra silné varianty, které obsahují 30% HHC-P.

 

Dalším zajímavým kabaninoidem je THC-PO, který se svými vlastnostmi podobá THC-P, momentálně zkoumáme možné využití v cartridgích a květech a už teď můžeme říct, že několik produktů s tímto kanabinoidem určitě přidáme do naší nabídky.

 

Zároveň pro vás rozšiřujeme sortiment i v ostatních kategoriích. Máme radost, že jste si oblíbili kategorii Kuřácké potřeby, a proto v následujícím týdnu přidáme do této kategorie více než 30 skvělých novinek! V tomto měsíci jste si mohli všimnout dvou nových kategorií, a to Nikotinové sáčky Elektronické cigarety. V té první se můžete těšit na značku Astro, která představuje skvělý poměr ceny a kvality a skvělý výběr slabších i silnějších variant. V té druhé kategorii na vás čeká několik světových výrobců, jako ElfbarOxbar, nebo Happbar Crystal. V obou těchto kategoriích můžete také v blízké době očekávat novinky od dalších předních výrobců.

 

Nyní pro vás testujeme všechny možné varianty a všechny novinky plánujeme uvést do prodeje do konce března. Sledujte náš e-shop, již brzy přineseme další informace.

Používáme ověření věku Adulto